c20204

Repartitia raselor pentru 2020 va fi publicata in curand

Ziua 3 - 13.09.2020 rotate

Arbitri de rezerva:

ing. Lokodi Csaba Zsolt, Dr. Cristian Vantu, Dr. Kelemen Attila, Calin Simu 

 

 

CAC Transilvania

(13.09.2020) at 09:00h

CACIB  Transilvania Dog Show

 (13.09.2020) at 11:00h

FCI Gr 1

BOG&JunBOG

Jakkel Tamas

Petru Muntean

FCI Gr 2: Dogo Argentino, Fila Brasileiro, Broholmer, Deutscher Boxer, Mastin español, 
Mastin del Pirineo, St. Bernhardshund, 
Russkyi Tchiorny Terrier, Dogue de Bordeaux, Bulldog,

Szabo Zsolt Sandor

Suncica Lazic

FCI Gr 2: Schnauzers, Tosa, Cão Fila de São Miguel, Cão da Serra da Estrela, Cão de Castro Laboreiro, Rafeiro do Alentejo, Grosser Schweizer Sennenhund, Entlebucher Sennenhund,Dobermann, Pinschers, Hollandse Smoushound, Cane Corso, Coban Köpegi, Jugosloveski Ovcarsky Pas-Sarplaninac, 
BOG&JunBOG

Calin Margineanu

Avi Marsak

FCI Gr 2:Shar Pei,Deutsche Dogge, 
Mastino Napoletano, Landseer, 
Kavkazskaïa Ovtcharka, 
Newfoundland, Berner Sennenhund ,Perro dogo Mallorquin (Ca de Bou), Dogo Canario, Bullmastiff, 
Mastiff, Do-Khyi,

Suncica Lazic

Calin Mitra

Sredneasiatskaïa Ovtcharka &Rest.Gr.II

Goran Dojchinoski

Lejla Alic

FCI Gr 3: Large& medium& Small

Lejla Alic

Jakkel Tamas

FCIGr3:Toy& Bulltype

JUN BOG& BOG

Tiina Taulos

John Wash

FCI Gr 4

BOG&JunBOG

Augustin Ionescu

Szabo Zsolt Sandor

FCI Gr 5

BOG&JunBOG

Kim Vigso Nielsen

Tiina Taulos

FCI Gr 6 & NONFCIBreeds

BOG&JunBOG

Mitra Calin

Kim Vigso Nielsen

FCI Gr 7

BOG&JunBOG

Petru Muntean

Augustin Ionescu

FCI Gr 8

BOG&JunBOG

Cristina Epuras

Anca Diana Giura

Rest FCI Gr 9

Katrina Santas

Anki Johansson

From FCI Gr 9 the Small molossian type dogs ;the Hairless Dogs;the Tibetean Breeds

BOG&JunBOG

Anca Diana Giura

Katrina Satas

FCI Gr 10

BOG&JunBOG

John R. Walsh

Calin Simu

The Best Romanian Shepherds

 

Cristian Vantu

Junior Handler (13:30h)

 

Olka Evdokimova

Best Couple

 

Kim Vigso Nielsen

Best Breeders Group

 

Goran Cevleto

Best Baby

 

Beke Judit

Best Puppy

 

Calin Mitra

Best Veteran

 

Lejla Alic

Junior BIS

Anki Johansson

Avi Marsak

BIS

Kelemen Attila

Jakkel Tamas

Vremea in Tg. Mures

Cookie-urile facilitează furnizarea serviciilor noastre. Prin utilizarea serviciilor noastre sunteți de acord că folosim cookie-uri.